Boguszyn. Wypadek czterech aut na DK nr 8! Jedna osoba poważnie ranna! Trasa zablokowana

i

Autor: SHUTTERSTOCK Wypadek czterech aut na drodze krajowej nr 8 w Boguszynie na odcinku Ząbkowice Śląskie-Kłodzko. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe, w wyniku czego 6 osób wymagało pomocy medyczne, z czego jedna została ranna i trafiła do szpitala. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, trasa jest zablokowana, ale nie wiadomo na razie, ale utrudnienia powinny niedługo dobiec końca

Boguszyn. Wypadek czterech aut na DK nr 8! Jedna osoba poważnie ranna! Trasa zablokowana

2021-06-05 16:30

Wypadek czterech aut na drodze krajowej nr 8 w Boguszynie na odcinku Ząbkowice Śląskie-Kłodzko. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe, w wyniku czego 6 osób wymagało pomocy medycznej, z czego jedna została ranna i trafiła do szpitala. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, trasa jest zablokowana, ale nie wiadomo na razie, ale utrudnienia powinny się niedługo zakończyć.

Boguszyn. Wypadek czterech aut na DK nr 8! Dwie osoby ranne! Trasa zablokowana

Jak informuje PAP, do wypadku z udziałem czterech aut na drodze krajowej nr 8 w Boguszynie na odcinku Ząbkowice Śląskie-Kłodzko doszło dziś po godz. 14. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe, w wyniku czego poważnie ranna została starsza kobieta, która z licznymi złamaniami została zabrana do szpitala. Na miejscu wypadku pięć innych osób wymagało pomocy medycznej. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, trasa jest zablokowana, ale utrudnienia powinny niedługo się zakończyć.

- Do wypadku doszło w czasie, gdy jedno z aut w czasie wyprzedzania uderzyło w pojazd, który skręcał w lewo, co doprowadziło do kolejnych zderzeń - informuje Policja Dolnośląska.

Czytaj też: Groźne zdarzenie na autostradzie A4. Ogromny betonowy blok wypadł z tira na jezdnię

Czytaj też: Bohaterska motornicza z Wrocławia zapobiegła tragedii. MPK pokazało film, ludzie biją brawo [WIDEO]

Policyjny pościg ulicami Wieliczki za 40-letnim krakowianinem. Miał przy sobie narkotyki