Chciał sprawdzić wierność swojej dziewczyny. Zaangażował kolegę, ale coś poszło nie tak

i

Autor: Policja Wałbrzych/pixabay Chciał sprawdzić wierność swojej dziewczyny. Zaangażował kolegę

Chciał sprawdzić wierność swojej dziewczyny. Zaangażował kolegę, ale coś poszło nie tak

2022-04-20 11:13

Policjanci z Boguszowa-Gorców zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który zaatakował swoją 18-letnią partnerkę. Wcześniej chciał sprawdzić, czy młoda kobieta jest mu wierna. W całą intrygę zaangażował swojego kolegę, ale coś poszło nie tak…

Do zdarzenia doszło w przedświąteczną środę, 13 kwietnia, w nocy. W jednym z hoteli w centrum Boguszowa-Gorc spotkała się trójka znajomych. 32-latek zaplanował, że podczas imprezy sprawdzi, czy jego 18-letnia partnerka jest mu wierna.

ZOBACZ TEŻ: Wtargnęli do kościoła w Wielką Sobotę. Zrzucili krzyż i uszkodzili kropielnicę

- Zaangażował w cały „projekt” swojego znajomego, który podczas zakrapianej imprezy miał próbować poderwać jego dziewczynę. Podejrzany w pewnym momencie specjalnie na chwilę wyszedł z pokoju. Kiedy doszło do zbliżenia między dziewczyną a jego kolegą, obserwujący w ukryciu całe zdarzenie mężczyzna nie wytrzymał i zaatakował młodą boguszowiankę - relacjonuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Kobieta została pobita, na szczęście obrażenia, których doznała nie okazały się groźne dla jej życia, O samym zdarzeniu policjantów poinformowała dopiero w czwartek, 14 kwietnia, po południu.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali mężczyznę podejrzanego o popełnienie przestępstwa. Mężczyzna odpowie przed sądem za dokonanie uszkodzenia ciała. 

Policyjny pościg za motocyklistą. Pędził ulicami Wrocławia prawie 200 km/h

- Mundurowi ustalili dodatkowo, że zaplanowane zdarzenie miało charakter typowo chuligański. 32-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 2. Decyzją prokuratury objęty został dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną – dodał Marcin Świeży.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?