Groźny wypadek

Ciężarówka uderzyła w budynek! Ganek i balkon legły w gruzach. Są ranni

2023-05-22 14:16

Groźny wypadek w Mściwojowie pod Jaworem na Dolnym Śląsku. Pod zderzeniu z samochodem osobowym ciężarówka uderzyła w budynek. Ganek i balkon legły w gruzach. Nie obyło się bez poszkodowanych.

Mściwojów. Ciężarówka uderzyła w budynek 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 maja, około godziny 10. Na skrzyżowaniu w miejscowości Mściwojów zderzyły się osobówka z samochodem ciężarowym, który przewoził bloki granitowe.

- Po zderzeniu pojazd ciężarowy siłą rozpędu wpadł w budynek jednorodzinny niszcząc doszczętnie jego ganek wraz z balkonem – informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.

W zdarzeniu ranny został kierowca ciężarówki, na kabinę której spadły elementy zburzonego budynku. Mężczyzna po udzieleniu pomocy na miejscu przez ratowników z Zespół Ratownictwa Medycznego został zabrany do szpitala.

Na szczęście, w momencie zdarzenia nikt z domowników nie przebywał ani w ganku, ani na balkonie, bo skutki wypadku mogłyby być tragiczne.

W miejscu wypadku przez kilka godziny występowały utrudnienia, bowiem trzeba było uprzątnąć gruz z drogi, a także przeładować granitowe bloki na drugą ciężarówkę.

Młoda para wyleciała w powietrze! Przerażający wypadek na przejściu dla pieszych w Ciechanowie [WIDEO]