Co za zwyrodnialec! Skatował ojca, bo nie dał mu pieniędzy

i

Autor: Policja Jelenia Góra Co za zwyrodnialec! Skatował ojca, bo nie dał mu pieniędzy

Co za zwyrodnialec! Skatował ojca, bo nie dał mu pieniędzy

2022-04-29 13:16

Na dwa miesiące do aresztu trafił 42-letni mężczyzna, który skatował własnego ojca oraz zniszczył meble i okno w jego mieszkaniu. Teraz grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Do dramatycznego wydarzenia doszło w powiecie karkonoskim.

Do dramatu doszło 25 kwietnia 2022 roku w jednym z mieszkań na terenie powiatu karkonoskiego. Policjanci około godziny 18:40 zostali powiadomieni o pobiciu mężczyzny starszego mężczyzny.

ZOBACZ TEŻ: Julianna zastrzeliła rodziców?! Kochała konie i mówiono że manipuluje jak w sekcie. Karolina uległa?

- Funkcjonariusze ustalili, że 42-letni syn przyszedł do domu nietrzeźwy, wszczął awanturę i zażądał od swojego ojca pieniędzy. Gdy ten sprzeciwił się, dotkliwie go pobił, a następnie zdemolował meble i wybił szybę w oknie. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala – relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. 42-latek trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, gdzie przestawiono mu zarzuty.

Córka zamordowała rodziców. Pomogła jej przyjaciółka. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące. - Za przestępstwa, których się dopuścił grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności – dodaje Edyta Bagrowska.

Jelenia Góra. Złodziej samochodu chciał pozostać anonimowy – założył czarną perukę i szpilki
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?