Dolny Śląsk: Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Ranna kobieta w zaawansowanej ciąży! [ZDJĘCIA]

2020-12-16 9:48

Dwie kobiety, w tym jedna w 8. miesiącu ciąży, zostały ranne w wypadku, do którego doszło we wtorek po południu w Domaszkowie. Dwa kierowane przez nie samochody zderzyły się czołowo na drodze krajowej nr 33.

Do groźnego wypadku doszło we wtorek (15 grudnia) ok. godz. 16 w powiecie kłodzkim. Na drodze krajowej nr 33 w miejscowości Domaszków z niewyjaśnionych przyczyn zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy zostały bardzo mocno rozbite, a jedno z aut wpadło do rowu.

Za kierownicą obu samochodów siedziały kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że obie zostały ranne. Aby je wydostać z pojazdów, strażacy musieli rozciąć karoserię przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

- Ze względu na odniesione urazy osoby poszkodowane nie były w stanie samodzielnie opuścić rozbitych pojazdów. Poszkodowane kobiety zostały ewakuowane z wraków przy pomocy narzędzi hydraulicznych - poinformowali strażacy z OSP Domaszków. - W wyniku zdarzenia jedna z kobiet doznała prawdopodobnie urazu miednicy, druga zaś była w 8. miesiącu ciąży.

Obie kobiety zostały przewiezione do szpitala. Trwa ustalanie okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Pirat w Range Roverze zasuwał 130 km/h przez miasto

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!