Handlował nielegalnymi środkami na erekcję

i

Autor: Policja Dolnośląska

Dolny Śląsk: Handlował nielegalnie lekami na potencję. Teraz stanie przed sądem

2022-02-18 17:10

Funkcjonariusze z Kątów Wrocławskich namierzyli mężczyznę, który za pośrednictwem jednego z portali internetowych nielegalnie sprzedawał leki na potencję. Mundurowi zabezpieczyli w jego mieszkaniu blisko tysiąc tabletek i saszetek z medykamentami. Grozi mu kara nawet dwóch lat więzienia.

Sprzedawcą nielegalnych środków okazał się 43-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego. Jak podaje policja, mężczyzna działał od 2020 roku oferując do sprzedaży medykamenty, choć jednocześnie nie posiadał odpowiednich zezwoleń na handel nimi. - Funkcjonariusze namierzyli podejrzanego w sieci. W „ofercie” zamieszczonej na jednym z portali internetowych znajdowały się leki sprzedawane bez wymaganego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu na terenie Polski - informuje nadkom. Kamil Rynkiewicz z KMP we Wrocławiu.

Czytaj również: Brutalny napad na urzędniczkę we Wrocławiu. Bandyci owinęli jej taśmę wokół szyi

Mężczyzna usłyszał od policjantów łącznie 138 zarzutów dotyczących wprowadzenia do obrotu produktów leczniczych bez pozwolenia. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli blisko tysiąc tabletek i saszetek z lekami na potencję. Teraz 43-latek odpowie przed sądem. Może mu grozić do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Zobacz koniecznie: Usłyszała nocą wołanie o pomoc. Mężczyzna wisiał głową w dół nad rzeką

Polacy gotowi do WOJNY | Komentery