Dolny Śląsk. Zderzenie czterech aut! 29-latek zginął na miejscu

i

Autor: Policja Dolnośląska

Dolny Śląsk. Zderzenie dwóch osobówek, ciężarówki i busa! 29-latek zginął na miejscu

2020-10-18 8:01

Tragedia na DW 323, w wyniku zderzenia czterech samochodów – dwóch osobówek, ciężarówki i busa, śmierć na miejscu poniósł 29-letni kierowca toyoty. Do zdarzenia doszło na drodze w kierunku Rynarcic (woj. dolnośląskie). Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Do zderzenia czterech pojazdów doszło w piątek, 16 października około godziny 10.00. W zdarzeniu udział brały cztery pojazdy. Dwa samochody osobowe, jeden ciężarowy i bus. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący toyotą, 29-letni mężczyzna zmarł na miejscu. 34-letni kierujący peugeotem, mieszkaniec powiatu rawickiego, został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

CZYTAJ: Wrocław: Nie chciał oddać telefonu i portfela, więc go pobili. Rozbój na Psim Polu

- Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci wydziału ruchu drogowego, dochodzeniowo-śledczego, prokurator, strażacy oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Podczas czynności procesowych droga była całkowicie zamknięta. Śledczy pod nadzorem prokuratora będą teraz szczegółowo wyjaśniać dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia – poinformowali dolnośląscy policjanci.

Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o czujność i ostrożność na drodze.

- Pamiętajmy, że podczas opadów deszczu nawierzchnia jest bardzo śliska, dlatego zawsze powinniśmy dostosować prędkość do warunków jakie panują na drodze – dodają funkcjonariusze.

Horror w stolicy. Załogi pogotowia czekają pod SOR kilka godzina na przyjęcie do szpitala