35-latek ugodził partnerkę nożem kuchennym

i

Autor: mat. policji 35-latek ugodził partnerkę nożem kuchennym

Dramatyczny finał awantury domowej. 35-latek ugodził partnerkę nożem kuchennym

2022-01-11 21:08

Interwencją policji zakończyła się awantura domowa, do której doszło w jednym z bloków w Kamiennej Górze. 35-latek, który od pewnego czasu znęcał się psychicznie nad swoją partnerką, w trakcie kłótni ugodził ją nożem kuchennym. Ranna kobieta trafiła do szpitala, a mężczyźnie postawiono zarzuty.

W sobotę (8 stycznia) w jednym z bloków w Kamiennej Górze doszło do poważnej awantury domowej. 35-letni mężczyzna w trakcie kłótni ze swoją partnerką, ugodził ją nożem kuchennym w udo. Ranna kobieta uciekła z mieszkania i pobiegła do sąsiadki, prosząc ją, by ta wezwała policję.

- Szybka reakcja policjantów pozwoliła na zatrzymanie mężczyzny i odizolowanie sprawcy przemocy - informuje asp. szt. Marta Nieć Wierzbicka z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

ZOBACZ TEŻ: Runął na chodnik i zginął. Chwilę wcześniej pisał o córkach. Serce pęka!

Ranna kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze musieli zszyć jej 5-centymetrową ranę w nodze. Po opatrzeniu rany, kobieta wróciła do swojego mieszkania.

35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili policjanci, mężczyzna od blisko dwóch lat znęcał się psychicznie nad swoją partnerką. 35-latek został objęty policyjnym dozorem, nałożono też na niego nakaz opuszczenia zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość nie mniejszą niż 50 metrów. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy spotkaliście się ze zjawiskiem przemocy domowej?
Emeryt dźgnął żonę nożem, bo zwróciła mu uwagę, żeby nie sikał na podłogę