Śmierć znanego internauty

i

Autor: REPRODUKCJA: TOMASZ GOLLA/SUPER EXPRESS Śmierć znanego internauty

Runął na chodnik i zginął. Chwilę wcześniej pisał o córkach. Serce pęka!

2022-01-10 14:06

Adam Wojciukiewicz nie żyje. To znany internauta z Wrocławia, założyciel popularnej grupy na Facebooku "Wrocław zdarzenia". Do tragedii doszło w niedzielę, 9 stycznia, przy ul. Pereca. Policja wciąż wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Adam Wojciukiewicz był właścicielem pomocy drogowej, która działała na terenie Wrocławia. Mężczyzna założył też grupę "Wrocław zdarzenia" na Facebooku, gdzie mieszkańcy umieszczają informacje na temat wypadków, objazdów i innych zdarzeń drogowych. Grupa zrzesza ponad 20 tysięcy osób. Adam był dzięki temu we wrocławskim Internecie osobą znaną - sam często umieszczał na grupie informacje na temat swojej pracy.  

Horror pod Zgorzelcem. ZOBACZ GALERIĘ Z WYPADKU PONIŻEJ.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Wrocławia w 2022 roku

Spadł z trzeciej kondygnacji

Niestety, w niedzielę (9 stycznia) mężczyzna zginął. Do tragedii doszło w jego mieszkaniu. Adam Wojciukiewicz wypadł z tarasu. Spadł z trzeciej kondygnacji i niestety nie przeżył. Policjanci wykluczyli udział osób trzecich, czyli nie mam mowy o tym, aby ktoś np. wypchnął mężczyznę. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Szczegóły tragedii ustala policja.  

Adam Wojciukiewicz zostawił żonę i czwórkę dzieci. Jeszcze w niedzielę, czyli w dzień swojej śmierci, wrzucił na FB zdjęcia córeczek z komentarzem, który teraz rozdziera serce:

"Moje najpiękniejsze dwie księżniczki Helenka i Natalia siedzą sobie na fotelu przykrycia cieplutko kołderką i oglądają bajkę Królowa Śniegu. Popatrzcie na ich miny kocham kocham kocham moje dwie piękne księżniczki jak to wszyscy zawsze mówią córeczki tatusia"

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?