Wypadek DK 30 Krzewie Wielkie

i

Autor: OSP Gryfów Śląski

Dwa tragiczne wypadki motocyklistów. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

2021-10-11 8:50

W niedzielę doszło do dwóch tragiczny wypadków z udziałem motocyklistów. Jeden z nich okazał się śmiertelny w skutkach, w drugim ciężko ranne zostały dwie osoby.

Śmiertelny wypadek na DK 25

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 10 października, około godziny 16 na drodze krajowej 25 Oleśnica – Międzybórz. W pobliżu miejscowości Ostrowina zderzyły się osobowy renault oraz motocyklista. Mężczyzna jadący jednośladem doznał strasznych obrażeń, m.in. stracił nogę. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, ratownicy nie zdążyli zabrać poszkodowanego do szpitala, bowiem zmarł on mimo długiej reanimacji. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Droga krajowa 25 była zablokowana przez sześć godzin.

Pirat drogowy na ulicach Wrocławia. Ma wiele na sumieniu

Groźny wypadek na DK 30

To nie był jedyny tragiczny wypadek tego dnia na dolnośląskich drogach z udziałem motocyklistów. Do groźnego zdarzenia doszło również po godz. 12 na drodze krajowej 30 Gryfów Śląski - Jelenia Góra. W miejscowości Krzewie Wielkie zderzyły się samochód osobowy z motocyklem. Według świadka zdarzenia, kierowca samochodu wyjechał wprost pod nadjeżdżający motocykl, którym podróżowało małżeństwo. Zarówno kierowca jak i pasażerka jednośladu zostali ranni i w ciężkim stanie trafili do szpitala. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?