Korek na A4 pod Wrocławiem

i

Autor: blende12/pixabay

Dwa wypadki na A4 i AOW. Potężne utrudnienia pod Wrocławiem

2021-10-07 8:27

Kierowcy jadący autostradą A4 oraz AOW muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. W czwartek rano na tych trasach doszło pod Wrocławiem do dwóch wypadków. Korki liczą już po kilka kilometrów.

W czwartek, 7 października, około godz. 7 zderzyły się dwa samochody osobowe na autostradzie A4. Do wypadku doszło na 154. km w pobliżu węzła Bielany Wrocławskie na trasie od Legnicy w kierunku Wrocławia. W miejscu zdarzenia prawy pas jest zablokowany, ruch odbywa się lewym pasem.

Chwilę później doszło do kolejnego zdarzenia drogowego w tej okolicy. Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zderzyły się trzy samochody osobowe. Do tego wypadku doszło w pobliżu Wrocław Południe, a więc przed wjazdem z AOW na A4. Tutaj dwa pasy są zablokowane, ruch odbywa się tylko pasem zjazdowym.

13 Marsz Równości we Wrocławiu

Na szczęście w oby wypadkach nie było osób poszkodowanych. Były natomiast spore utrudnienia. Przed oboma wypadkami korki miały po kilka kilometrów długości.

Utrudnienia zakończyły się przed godz. 11.

Trudną sytuacją komplikują dodatkowo roboty, które rozpoczęły się po godz. 7 na 142. km autostrady A4 między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice. Tutaj drogowcy blokują prawy pas ruchu. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać nawet do godz. 17.

ZOBACZ TEŻ: Krzyczał wulgarne słowa i zdemolował kościół w centrum Wrocławia. GALERIA PONIŻEJ.

Sonda
Czy podróżowanie A4 jest bezpieczne?