Gang Swojaków w Biedronce

i

Autor: materiały prasowe Oto 12 maskotek Swojaków

Gang Swojaków w Biedronce. Jak zdobyć maskotkę? Oto zasady

2021-08-27 7:48

Gang Swojaków w Biedronce. 26 sierpnia wystartowała nowa akcja lojalnościowa tej popularnej sieci sklepów. Klienci mogą zbierać naklejki, które później wymienią na maskotki Swojaków i książkę o ich przygodach. Ile jest maskotek? Jakie mają imiona? Jak zdobyć Swojaka? Poznajcie szczegóły akcji.

Swojaki w Biedronce. Dzieci znów oszaleją i będą zbierać naklejki, które ich rodzice będą dostawać za zakupy w popularnej sieci. Ruszyła nowa akcja, której bohaterami Gang Swojaków, czyli aż dwanaście maskotek. Są dwie grupy zwierzaków – zagrożone i magiczne. Te pierwsze reprezentuje gatunki zagrożone wyginięciem, a konkretnie: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia. Drugie mają zdolności magiczne i swoje imiona: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola. Jak wyglądają Swojaki? Zobacz w galerii poniżej. - Nasza nowa akcja ma za zadanie dostarczać radości i pomóc młodym odbiorcom w poznawaniu polskiej przyrody, ale to nie wszystko. Gang Swojaków sprawi, że klienci naszej sieci będą mogli w wymierny sposób pomóc żyjącym w Polsce gatunkom zagrożonym - mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów sieci Biedronka.

Jak dostać maskotki z Gangu Swojaków?

Tradycyjnie trzeba zbierać naklejki za zakupy w Biedronce i wklejać do specjalnego albumu. Ile trzeba mieć naklejek, żeby wymienić je na maskotkę? Żeby zdobyć Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę trzeba zdobyć 80 naklejek. Natomiast żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn i jeż są do odebrania za 60 naklejek.

Ile naklejek za zakupy?

Naklejkę można zaś zdobyć robiąc zakupy za minimum 50 zł. Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

  • z wykorzystaniem karty Moja Biedronka;
  • produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki w ramach akcji „Kupuj co polskie”;
  • produktów specjalnych, dodatkowo oznaczonych na sklepowych półkach;
  • po raz kolejny dodatkową naklejkę będzie można też otrzymać za zakup warzyw i owoców, ale – tu nowość – wyłącznie tych, które są uprawiane w Polsce.

Do kiedy trwa akcja Gang Swojaków?

Punkty będzie można zbierać do 20 listopada 2021 r. we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Odbiór maskotek będzie natomiast możliwy do 1 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów.

Legendarni pisarze i filmowcy dla dzieci i młodzieży. Niezapomniani

Książka o przygodach Gangu Swojaków

Można zdobyć również książkę Renaty Piątkowskiej „Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc”. Wystarczy zebrać 20 naklejek.

Książka Gang Swojaków

i

Autor: Materiały prasowe