grzyby

i

Autor: pixabay.pl

Gdzie na grzyby? Gdzie są grzyby na Dolnym Śląsku? [MAPA GRZYBÓW]

2021-09-04 4:01

Gdzie na grzyby na Dolnym Śląsku? Gdzie na grzyby Wrocław? Najpierw deszcze, potem sporo słońca. Pogoda w końcu sprzyja grzybiarzom, w lasach jest coraz więcej grzybów. Gdzie się wybrać, by wrócić z pełnym koszem? Podpowiadamy miejsca, w których grzybobranie na pewno będzie udane. Lokalizacje znajdziecie w galerii poniżej.

Grzyby Wrocław, grzyby Dolny Śląsk. Nasz region to raj dla grzybiarzy. Niemal w każdym zakątku Dolnego Śląska są okolice z lasami, w których znajdziemy wiele gatunków jadalnych grzybów. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie, są podgrzybki, borowiki, koźlarze, maślaki, kanie  czy kurki, a także inne grzyby. Gdzie ich szukać? Każdy grzybiarz ma swoje ulubione miejsca, gdzie lubi zbierać grzyby. Wielu z nich dzieli się swoimi miejscówkami. Konkretne miejsca na Dolnym Śląsku znajdziecie w galerii poniżej.

Mapa grzybów 2021. Gdzie są grzyby?

W naszej galerii powyżej znajdziecie miejsca, gdzie obecnie na Dolnym Śląsku występują grzyby. Jeśli chcecie więcej miejscówek, albo wybieracie się na grzyby w inne rejony Polski, można sprawdzić mapę grzybów online na portalu grzyby.pl

Sonda
Lubisz zbierać grzyby?

QUIZ. Takie błędy popełnia wielu Polaków. Też jesteś wśród nich?

Pytanie 1 z 15
Wskaż poprawne stwierdzenie: