Wypadek

i

Autor: pixabay.com

Groźny wypadek pod Wrocławiem. Kierowca ciężko ranny, gdzie jest pasażer?

2021-09-10 9:09

Groźny wypadek na wschodniej obwodnicy Wrocławia. W piątek w nocy samochód osobowy dachował w pobliżu Blizanowic. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala. Co się stało z pasażerem?

Do zdarzenia doszło około godziny 1 w piątek, 10 września, na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Na odcinku między Blizanowicami i Łanami dachował osobowy seat. Strażacy, którzy pierwsi znaleźli się na miejscu zdarzenia, wyciągnęli z rozbitego auta kierowcę. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Na tym jednak nie koniec. Według świadka, który po chwili przyjechał na miejsce zdarzenia, w aucie był również pasażer. - Miał on powiedzieć świadkowi, że nic mu nie jest i oddalił się z miejsca zdarzenia, Policjanci sprawdzają te informacje – mówi sierżant sztabowy Krzysztof Marcjan z biura prasowego wrocławskiej policji. Akcji ratunkowej towarzyszyły więc również poszukiwania pasażera z użyciem psa tropiącego oraz kamer termowizyjnych. Niestety, nie udało się znaleźć drugiej osoby, która miała uczestniczyć w wypadku.

Gdzie jest pasażer?

Poszukiwania wznowiono w piątek rano. Obwodnica na odcinku od Blizanowic do ronda łączącego WOW z drogą wojewódzką 455 była zablokowana. Przed godz. 10 ruch został odblokowany.  

Wypadek WOW

i

Autor: maps.google.pl/screen W piątek ok. godz. 6 droga ponownie została zablokowana
Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu

Makabryczne znalezisko we Wrocławiu. Ludzkie szczątki w wykopie przy torowisku. Zobacz galerię poniżej. 

QUIZ. Takie błędy popełnia wielu Polaków. Też jesteś wśród nich?

Pytanie 1 z 15
Wskaż poprawne stwierdzenie: