Straszne!

Jedna osoba nie żyje, pięć zostało rannych. Dwa koszmarne wypadki pod Kłodzkiem

2023-11-15 19:36

Koszmarne popołudnie na drogach w okolicach Kłodzka. W dwóch tragicznych wypadkach jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne.

Czarny dzień na drogach w okolicach Kłodzka. Do pierwszego groźnego zdarzenia doszło w środę, 15 listopada, po godz. 14. Na drodze krajowej nr 46 Kłodzko – Złoty Stok, w miejscowości Podzamek, zderzyły się dwa auta osobowe. Ranne zostały aż cztery osoby. Jedna z nich była w krytycznym stanie, ale udało się jej przywrócić funkcje życiowe i została zabrana do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Godzinę później zdarzył się kolejny wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych – toyoty i BMW. Do zdarzenia doszło tym razem na drodze krajowej nr 8 w Boguszynie, tuż przed Kłodzkiem. Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy wypadły z jedni.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w momencie wyprzedzania. Kierowca BMW wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bok wyprzedzanej toyoty, po czym zjechał z drogi i uderzył w drzewo – poinformował portal zabkowice.express-miejski.pl.

Niestety, mimo długiej reanimacji, nie udało się uratować życia kierowcy BMW. Ciężko ranna została również jedna z dwóch kobiet jadących toyotą.

Dokładne okoliczności obu tragicznych wydarzeń będą znane po policyjnym śledztwie.  

Potworny wypadek taksówki na Wislostradzie. Zderzyła się z ukraińskim busem

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Rozpoznasz miasto po dzielnicy lub osiedlu?

Pytanie 1 z 10
Na rozgrzewkę coś prostego. Nowa Huta to dzielnica...
Listen on Spreaker.