Jurek Owsiak z wizytą we Wrocławiu. WOŚP ma swoje rondo w mieście

i

Autor: Tomasz Golla Jurek Owsiak z wizytą we Wrocławiu. WOŚP ma swoje rondo w mieście

Jurek Owsiak z wizytą we Wrocławiu. WOŚP ma swoje rondo w mieście

2022-05-17 16:50

Rondo przy Alei Karkonoskiej od wtorku, 17 maja, oficjalnie nosi nazwę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ten sposób Wrocław uhonorował działania Fundacji i setek tysięcy wolontariuszy, którzy co roku w styczniu prowadzą zbiórkę na rzecz WOŚP.

Rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się przy al. Karkonoskiej, niedaleko Bielan Wrocławskich. W uroczystym odsłonięciu nazwy ronda nie mogło zabraknąć Jurka Owsiaka, prezesa fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która już od 30 lat organizuje niezwykłe wydarzenie jakim jest finał WOŚP.

ZOBACZ TEŻ: W krajowej czołówce nas nie ma. Oto szkoły najbardziej przyjazne LGBTQ+ na Dolnym Śląsku

W wydarzeniu wziął udział również Grzegorz Frelichowski, psycholog i psychoterapeuta z Międzyrzecza., który wylicytował to za 1125 zł w WOŚP-owej licytacji.

Jurek Owsiak we Wrocławiu. WOŚP ma swoje rondo w mieście.

- Kiedy otwieramy ronda, ulice, place, mosty, skwery im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to mną i moją ekipą naprawdę targają ogromne emocje. 30 lat wspólnych działań, wspólnej pracy w tak wielu miejscach Polski i świata zawiera się w takich właśnie momentach. Te kolorowe tabliczki skierowane są do wszystkich wolontariuszy, którzy grają z Orkiestrą. Do wszystkich wspierających, bawiących się z nami, a przede wszystkim tych, którzy na tym sprzęcie pracują i z tego sprzętu korzystają – podsumował Jurek Owsiak.

Sonda
Czy wsparłeś WOŚP w 2022 roku?