Wypadek A4: karambol! 9 tirów. Seria wypadków na A4, są utrudnienia

i

Autor: GDDKiA Wypadek A4: karambol! 9 tirów. Seria wypadków na A4, są utrudnienia

Karambol na A4 teraz! Seria wypadków na Dolnym Śląsku. Są UTRUDNIENIA! [ZDJĘCIE]

2021-03-19 9:29

Seria trzech kolizji na dolnośląskim odcinku autostrady A4. Główna trasa regionu jest zablokowana w obu kierunkach – do Wrocławia i w stronę Zgorzelca. Jak dotąd, nie ma informacji o osobach poszkodowanych. W jednym z wypadków zderzyło się aż 9 TIR-ów!

Spis treści

  1. [AKTUALIZACJA]

Seria wypadków na Dolnym Śląsku. A4 zablokowana

Do pierwszego wypadku doszło jeszcze przed godziną 7.00 pomiędzy węzłami Jadwisin i Chojnów w kierunku Wrocławia. Początkowo GDDKiA podała, że zderzył się tam dwa auta ciężarowe i samochód osobowy. Później uściślono, że w wypadku uczestniczyło aż 9 ciężarówek (74. kilometr autostrady A4 na wysokości zjazdu Mikołajowice - Chojnów). Dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA poinformował, że jak dotąd nie ma informacji o rannych.

Kolejna kolizja wydarzyła się również przed godziną 7. Pomiędzy węzłami Wrocław Południe i Pietrzykowice zderzyły się dwa busy i auto osobowe. Ruch w kierunku Legnicy w miejscu wypadku odbywa się jednym pasem.

Przed godziną 7.00 doszło również od wypadku na nitce A4 w kierunku Zgorzelca pomiędzy węzłami Lubiatów i Chojnów. Zderzył się samochód ciężarowy z autem osobowym. Jezdnia w kierunku Zgorzelca jest nieprzejezdna.

(PAP)

Tak doszło do karambolu pod Chojnowem

[AKTUALIZACJA]

Kolejny wypadek na jezdni w kierunku Zgorzelca, pomiędzy Chojnowem, a Legnicą.  GDDKiA informuje, że droga jest zablokowana. Spodziewajcie się utrudnień!