Karambol na A4. Zderzyło się 7 samochodów. Wszystko przez wcześniejszy ZATOR? [ZDJĘCIA]

2020-07-30 17:39 Michał Górecki
Wypadek na A4. 7 aut w karambolu! [ZDJĘCIA]
Autor: OSP KSRG Budziszów Wielki

Na autostradzie A4 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na 107 kilometrze drogi w karambolu zderzyło się 7 samochodów, w tym jeden bus. Interweniowała m.in. OSP z Budziszowa Wielkiego (powiat jaworski w województwie dolnośląskim).

W środę (29 lipca) ok. 20.00 doszło do karambolu na A4 w kierunku Legnicy, pomiędzy węzłami: Budziszów i Wądroże Wielkie. Samo zdarzenie wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Co się stało na A4? Jest teoria

W karambolu zderzyło się 7 samochodów: 6 osobowych i jeden bus. Na miejscu interweniowała m.in. jednostka OSP KSRG Budziszów Wielki. Jak udało nam się ustalić, nieco wcześniej, przed ogromną stłuczką, przez tę trasę przejeżdżała jedna z internautek, która podzieliła się swoimi spostrzeżeniami. Teorię potwierdzają też strażacy.

- Jechałam tamtędy jakieś półtorej godziny wcześniej i właśnie stało na poboczu BMW na niemieckich rejestracjach, czy to nie to samo co na zdjęciach? - czytamy.

Strażacy z OSP wskazali, że przyczyną karambolu mogło być poprzednie zdarzenie, które spowodowało zator na odcinku autostrady. Wtedy już dużo nie potrzeba, wystarczył jeden samochód z niedostosowaną prędkością i kolejne za nim.

- Możliwe że to było to samo auto reszta samochodów uległa kolizji prawdopodobnie przez zator spowodowany wcześniejszym zdarzeniem - komentują.

Poćwiartowany raper znaleziony w lodówce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.