Poseł zakażony koronawirusem przez sędziego? Są wyniki badań!

i

Autor: Shutterstock Arkadiusz Mularczyk uczestniczył w posiedzeniu KRS, w którym brał udział sędzia zakażony koronawirusem

Kolejna osoba zakażona koronawirusem na Dolnym Śląsku! Jeden z pacjentów okazał się zdrowy!

2020-03-19 19:29

Koronawirus na Dolnym Śląsku. W czwartek wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych osobach, u których potwierdzono koronawirusa. Wśród zakażonych jest mężczyzna przebywający w szpitalu w Bolesławcu. Jednocześnie powtórne badanie u pacjenta z Wałbrzycha okazało się ujemne. Tym samym liczba osób zakażonych na Dolnym Śląsku nie zmieniła się i wynosi 53.

Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Koronawirusa zdiagnozowano tym razem u pacjenta w szpitalu w Bolesławcu. Informację tę przekazało w czwartek wieczorem Ministerstwo Zdrowia.

W czwartek wieczorem okazało się też, że powtórzone badanie u pacjenta z Wałbrzycha, o którym poinformowano w czwartek w południe, dało wynik negatywny. Tym samym pacjent ten został wyłączony z dotychczasowych potwierdzonych wyników, a liczba osób zakażonych koronawirusem na Dolnym Śląsku nie uległa zmienia i w dalszym ciągu wynosi 53.

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego (19 marca):
liczba osób zakażonych koronawirusem - 53
liczba osób zmarłych - 2
liczba osób hospitalizowanych - 79
liczba osób objętych kwarantanna lub izolacją - 2192
liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym - 2289

CZYTAJ TEŻ: Masz grypę czy koronawirusa?

Narodowa kwarantanna - puste ulice Tarnowa