Pijany pływał sobie w Odrze w centrum Wrocławia. Interweniowało WOPR

i

Autor: Dolnośląskie WOPR/Facebook

HORROR WE WROCŁAWIU

Kompletnie pijany chłopak wskoczył do rzeki. Nie przewidział jednego! 26-latek zaczął się topić

2024-05-07 16:02

Do dramatu na Odrze we Wrocławiu doszło w samym środku majówki. W piątek chwilę przed 13 pod numer Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zadzwonił kapitan statku wycieczkowego. Mężczyzna zauważył topiącego się w rzece mężczyznę. Na miejsce natychmiast zadysponowano odpowiednie służby.

Dramat na rzece. 26-latek zaczął się topić

Szokujące wydarzenie w samym sercu Wrocławia! Kapitan statku wycieczkowego wezwał pomoc, kiedy zauważył na wysokości ulicy Grodzkiej mężczyznę w Odrze. Ratownicy z Dolnośląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ruszyli na ratunek w mgnieniu oka, ale to, co zastali, przerosło ich najczarniejsze wyobrażenia.

Kompletnie pijany 26-latek wpadł do lodowatej rzeki! Szczęśliwie, dzięki błyskawicznej reakcji świadków i natychmiastowej interwencji służb ratowniczych, został uratowany. Nie wymagał pomocy medycznej.

Dziękujemy świadkom za szybką reakcję i wykonane telefonów na numer alarmowy 984. Funkcjonariuszom Policji Wodnej i Państwowej Straży Rybackiej również dziękujemy za pomoc i wsparcie na wodzie − przekazują ratownicy z Dolnośląskiego WOPR.

Na miejscu pracował WOPR, policjanci, Państwowa Straż Rybacka, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Sonda
Czy wiesz jak pomóc tonącej osobie?