Jednego dnia zaatakował brutalnie dwie przypadkowe osoby

i

Autor: materiały policji

Kopał, bił i okradał. Jednego dnia zaatakował brutalnie dwie przypadkowe osoby

2020-10-09 8:29

29-letni mieszkaniec Głogowa w ciągu jednego tylko dnia dopuścił się dwóch brutalnych rozbojów. 29-latek zaatakował dwóch przypadkowo spotkanych na ulicy mężczyzn. Napastnik bił i kopał swoje ofiary po całym ciele, po czym zabierał im wartościowe rzeczy i pieniądze. Sprawca przez kilka tygodni ukrywał się przed policją. Ostatecznie został zatrzymany i aresztowany. Grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Do dwóch brutalnych rozbojów w Głogowie doszło we wrześniu. 29-letni mężczyzna w ciągu jednego dnia zaatakował dwóch, przypadkowo spotkanych na ulicy mężczyzn. Za każdym razem sprawca działał w ten sam sposób – brutalnie bił rękami i kopał swoje ofiary po całym ciele, po czym zabierał im wartościowe przedmioty i pieniądze.

Pierwszy z zaatakowanych mężczyzn w wyniku rozboju stracił pieniądze, zegarek i odzież – wartość strat oszacowano na 850 zł. W drugim przypadku łupem napastnika padł telefon i pieniądze. Pobity mężczyzna oszacował straty na 1700 zł.

Podejrzewany o dokonanie rozbojów - 29-letni mieszkaniec Głogowa - przez kilka tygodni ukrywał się przed policją. Na początku października został jednak namierzony i zatrzymany.

Jednego dnia zaatakował brutalnie dwie przypadkowe osoby

i

Autor: materiały policji

Zatrzymany 29-latek usłyszał zarzuty dokonania dwóch rozbojów. Jak się okazało, działał w warunkach recydywy, dlatego tym razem grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Ze względu na kryminalną przeszłość zatrzymanego oraz brutalność popełnionych czynów, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Maciej pod X Demonem, CAŁE NAGRANIE