Kopał i bił żonę, znęcał się nad 10-letnią córką. Brutal z Lubina w areszcie

i

Autor: Policja Lubin/pixabay.com Kopał i bił żonę, znęcał się nad 10-letnią córką. Brutal z Lubina w areszcie

To się nie mieści w głowie

Kopał i bił żonę, znęcał się nad 10-letnią córką. Brutal z Lubina w areszcie

2022-10-13 14:20

32-latek z Lubina trafił do aresztu na trzy miesiące za znęcanie się nad rodziną. To co robił agresor swoim najbliższym jeży włos na głowie. Brutal wszczynał awantury, podczas których kopał i bił żonę, rękę podnosił również na 10-letnią córkę.

Dramat w jednej z rodzin w Lubinie trwał wiele miesięcy. W końcu gehennę przerwali lubińscy policjanci, którzy zatrzymali 32-letniego bandytę, który znęcał się - fizycznie i psychicznie – nad swoimi najbliższymi. Policjanci ustalili, że nie tylko żona była jego ofiarą, ale też 10-letnia córka.

- Agresor będąc w domu wszczynał awantury, podczas których kierował wobec swoich najbliższych wulgarne słowa. Bił, a nawet kopał żonę. Gehennę „zafundował” również swojemu dziecku, znęcając się nad dziewczynką nie tylko psychicznie ale również fizycznie – relacjonuje asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

Mundurowi zatrzymali agresora, wszczęli procedury Niebieskiej Karty w rodzinie, a także powiadomili prokuraturę. - Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie podejrzanemu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoimi najbliższymi – dodaje asp. szt. Sylwia Serafin.

Na wniosek prokuratury lubiński sąd zastosował wobec 32-latka najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Brutalowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Brutalny atak w parku w Lubinie! Zaczął bić kobiety siedzące na ławce