Koronawirus w Świętokrzyskiem. PONAD TYSIĄC PRZYPADKÓW! Kolejne zgony!

i

Autor: TR zdjęcie ilustracyjne

Koronawirus na Dolnym Śląsku. W poniedziałek nieznacznie mniej ZAKAŻEŃ! [RAPORT MZ]

2020-11-09 10:35

Kolejne dni z koronawirusem w Polsce przynoszą gigantyczną falę zakażeń. Jak wyglądają najnowsze dane o sytuacji epidemiologicznej w kraju? Nowe przypadki COVID-19 pojawiają się także w woj. dolnośląskim. Liczba chorych i ognisk koronawirusa SARS-CoV-2 rośnie z dnia na dzień. Na Dolnym Śląsku w poniedziałek odnotowano nieznaczny spadek zakażeń. W Polsce w sumie 21 713 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia .

Koronawirus w Polsce. Ostatnie dni były rekordowe pod względem ilości zakażeń. Przekroczyły liczbę 27 000 w dobowym zestawieniu, a tak źle jeszcze nie było. Jak wyglądają dzisiejsze statystyki - poniedziałek, 9 listopada?  Ile zakażeń, ile zgonów? Czy koronawirus pobił kolejne liczbowe rekordy?

Milickie morsy rozpoczęły sezon

Koronawirus w Polsce. Ile zakażeń w poniedziałek 9 listopada?

W poniedziałek 9 listopada Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 21 713 nowych przypadkach w całym kraju. Zmarło kolejne 45 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 128 osób.

Do tej pory w całym kraju zachorowało 568 138, a 8 045 osób zmarło.

Koronawirus na Dolnym Śląsku poniedziałek 9 listopada

MZ poinformowało w poniedziałek o 1719 owych zakażeniach w województwie dolnośląskim. W sumie w regionie zachorowało już 35 024 osób.

Szczegółowe dane dot. powiatów udostępnimy po aktualizacji ze strony urzędu wojewódzkiego.