Horror pod Zgorzelcem

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express Horror pod Zgorzelcem

Koszmar pod Zgorzelcem! Robert zginął na miejscu, wszystko się nagrało (WIDEO)

2022-01-10 10:34

Robert W. zginął na miejscu, a trzech jego kolegów odniosło bardzo poważne obrażenia. To efekt wypadku, do którego doszło pod Zgorzelcem. Rozpędzony samochód osobowy, którym jechała czwórka kolegów, zderzył się z TIR-em. Do sieci ktoś wrzucił nagranie z wypadku - od oglądania aż włos się jeży na głowie!

Wypadek na DK 94 w Jędrzychowicach

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 8 stycznia, ok. 6 rano, niedaleko przejścia granicznego w Jędrzychowicach. Mężczyźni jechali samochodem osobowym drogą krajową 94. Nagle ze stacji paliw wyjechał samochód ciężarowy. Ten moment nagrał się na monitoringu. Widać dokładnie, jak wielka ciężarówka włącza się do ruch, a gdy już prawie znajduje się pasie docelowym, nadjeżdża osobówka i uderza w TIRa. Wstępnie przyjęto, że winę ponosi 54-letni kierowca samochodu ciężarowego, mieszkaniec Sieradza. Jednocześnie śledczy zwracają uwagę, że osobówka mogła jechać z o wiele większą prędkością, niż zezwalają w tym miejscu przepisy. I jeśli się to potwierdzi, niewykluczone, że wina spadnie na kierowcę volkswagena. Wszystko wyjaśni prokuratorskie śledztwo.   

Śmiertelny wypadek w Jędrzychowicach

Twarde narkotyki w samochodzie

Wiadomo już, kto jechał osobówką: czterech mężczyzn, wszyscy to mieszkańcy Zgorzelca i okolic. Jeden z nich - Robert W. - zginął na miejscu. Trzech pozostałych trafiło do szpitala. Są w bardzo ciężkim stanie. Lekarze walczą o ich życie. 

Tymczasem w samochodzie policjanci odkryli narkotyki. - Ustalamy, czy nie miał ich przy sobie np. jeden z mężczyzn - mówi Agnieszka Goguł, oficer prasowy policji zgorzeleckiej. 

Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o sporą ilość twardych narkotyków, bo o 50 gramów kokainy i ponad 30 gramów marihuany.  

Możliwe więc, że mężczyźni (a przynajmniej jeden z nich) byli handlarzami narkotyków. Policja bierze taką ewentualność pod uwagę, bo trzech poszkodowanych jest w szpitalu pilnowanych przez uzbrojonych funkcjonariuszy.

Droga, na której doszło do wypadku, jest bardzo niebezpieczna. Mieszkańcy Zgorzelca wskazują, że często dochodzi tam do groźnych sytuacji. 

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie, jeżdżąc po polskich drogach?