Koszmarny wypadek w Oleśnicy. Mężczyzna spadł ze schodów, zginął na miejscu

i

Autor: Oleśnica998

Mężczyzna spadł ze schodów. Zginął na miejscu. Koszmarny wypadek w Oleśnicy

2021-11-30 12:14

44-letni mężczyzna zginął na skutek nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w jednym z bloków w Oleśnicy na Dolnym Śląsku. 44-latek spadł ze schodów prowadzących na poddasze. Mimo trwającej ponad godzinę reanimacji nie udało się go uratować.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę w bloku przy ul. Kochanowskiego w Oleśnicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letni mężczyzna spadł ze schodów prowadzących na poddasze. Upadek z wysokości ok. dwóch metrów zakończył się tragicznie – u mężczyzny doszło do zatrzymania czynności życiowych. Na miejsce natychmiast skierowano najbliższą wolną karetkę z Sycowa oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wracał akurat z innej misji.

Jak informuje serwis Oleśnica998, na miejsce jako pierwsi dotarli oleśniccy strażacy, którzy od razu przystąpili do udzielania pomocy 44-latkowi. Niestety, mimo trwającej ponad godzinę reanimacji – przejętej wkrótce przez ratowników medycznych – mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jego zgon.

ZOBACZ TEŻ: Koszmar w Głogowie: Umarło roczne dziecko. Gdy przestało oddychać, zabrakło karetki. Ratowali je strażacy

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Karetka z sercem przemknęła przez zakorkowany Wrocław