Kotlety mielone czy tenisowy mecz? Aukcje WOŚP z Jackiem Sutrykiem warte grube pieniądze

i

Autor: Jacek Sutryk/Allegro

Kotlety mielone czy tenisowy mecz? Aukcje WOŚP z Jackiem Sutrykiem warte grube tysiące

2022-01-28 9:42

Przed nami 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzeniu temu towarzyszy wiele aukcji na Allegro, w których licytować można przeróżne fanty. Tymczasem wielką popularnością cieszą się we Wrocławiu licytacje związane z prezydentem Jackiem Sutrykiem – mecz tenisowy i kotlety mielone.

Finał WOŚP - aukcje 

W niedzielę, 30 stycznia, odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej. We Wrocławiu odbędzie się z tej okazji wiele imprez i koncertów. Przez cały dzień na ulicach miasta i regionu będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami WOŚP, która gra w tym roku pod hasłem „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Orkiestra to jednak nie tylko Finał, akcję można wspierać również na inne sposoby. Jednym z bardziej popularnych są aukcje na Allegro. We Wrocławiu dużą popularnością cieszą się te związanej z prezydentem Jackiem Sutrykiem.

Kotlety mielone wykonane przez Jacka Sutryka

Mieleńce, rumsztyki, sznycle, frykadele – na zimno, na ciepło lub prosto z patelni! Ilu kucharzy, tyle przepisów na danie, którego kosztował każdy z nas.

To właśnie kotlety mielone są przedmiotem tej aukcji. Potrawa, wydawałoby się, niewyszukana, ale kucharz niezwykły – specjalnie dla Ciebie mielone według własnego przepisu usmaży Jacek Sutryk!

Aktualna cena (piątek, 29 stycznia, godz. 9) – 7 600

Na terenie Dolnego Śląska Jacek Sutryk dostarczy kotlety osobiście Termin realizacji (nie później niż 30 czerwca 2022) zostanie ustalony ze zwycięzcą po zakończeniu aukcji.

Trwa budowa Alei Wielkiej Wyspy

Mecz tenisa z Jackiem Sutrykiem

Rozegraj mecz tenisowy z Jackiem Sutrykiem! Nieważne, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany. Nawet jeśli jeszcze nigdy nie miałeś w ręku rakiety tenisowej, przyjdź i stań na korcie. Chodzi przecież o dobrą zabawę w słusznej sprawie.

Aktualna cena (piątek, 29 stycznia, godz. 9) – 6 200

Mecz zostanie rozegrany we Wrocławiu. Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce, czas realizacji przedmiotu aukcji to 31 grudnia 2022. Data i szczegóły ustalane są ze zwycięzcą po zakończeniu licytacji.

Do kiedy aukcje?

Obie te aukcje trwają do niedzieli, 6 lutego. To jednak nie wszystko, można również wygrać „Warsztaty Kulinarne z Jackiem Sutrykiem”. Ta licytacja trwa do poniedziałku, 7 lutego (obecna cena to 4 600 zł).

Sonda
Co wolisz - kotlety mielone czy tenisowy mecz z Jackiem Sutrykiem?