Kowary. Ugodził matkę nożem? Makabryczny finał awantury

2021-11-30 17:51
Kowary. Ugodził  matkę nożem? Makabryczny finał awantury
Autor: Pixabay.com Kowary. Ugodził matkę nożem? Makabryczny finał awantury

Policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który ugodził kobietę nożem w Kowarach. Jak wynika z ustaleń radia RMF FM sprawcą jest syn 44-letniej kobiety, która w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Kowary. Ugodził matkę nożem? Makabryczny finał awantury

Do tego fatalnego w skutkach zdarzenia miało dojść wczoraj, tj. w  poniedziałek (29.11.2021) w mieszkaniu w Kowarach na Dolnym Śląsku. Szczegóły zdarzenia są przerażające. Jak wynika z ustaleń radia RMF FM, w mieszkaniu najprawdopodobniej doszło do awantury, podczas której mężczyzna miał kilkukrotnie ugodzić nożem kobietę. Według nieoficjalnych informacji radia, 44-latkę miał ranić jej własny syn! Raniona kobieta przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. 

Zobacz też: Mężczyzna spadł ze schodów. Zginął na miejscu. Koszmarny wypadek w Oleśnicy

Mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Zobacz też: Wpis o tym, co miała przeżyć na porodówce wywołał burzę: “Milczeć i słuchać, nie zadawać głupich pytań ”

Trzy nowe samochody elektryczne dla siedleckich instytucji
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE