Leśnicy dość szybko się zorientowali do czego służy przedmiot

i

Autor: Nadleśnictwo Świdnica Leśnicy dość szybko się zorientowali do czego służy przedmiot

Leśnicy znaleźli w Górach Sowich skrzynkę wysłaną przez Bundeswehrę [ZDJĘCIA]

2016-02-17 17:40

Przedmiot został odkryty przy okazji liczenia zwierząt. Co to jest? Leśnicy zrobili z tego zagadkę na swoim Facebooku.

Do skrzynki dołączona była wiadomość w języku czeskim oraz adres zwrotny z prośbą o odesłanie stacji do Bundeswehry w Monachium. Leśnicy nie musieli się długo zastanawiać. Szybko zorientowali się, że to stacja meteorologiczna:

Leśnicy pozdrawiają i czekają na odpowiedź

- Doczepiona do specjalnego balonika dolecieć do Czech, ale z powodu silnych wiatrów wylądowała w Górach Sowich. Szybko zorientowalismy się co to jest za przedmiot, bo takie rzeczy od czasu do czasu się zdarzają. Odesłaliśmy ją nadawcy z informacją po angielsku, gdzie została znaleziona i pozdrowieniami. Byłoby miło, gdybyśmy dostali podziękowania - śmieje się Jan Dzięcielski, nadleśniczy z Nadleśnictwa Świdnica.

Przy skrzynce była wiadomość w języku czeskim

i

Autor: Nadleśnictwo Świdnica Przy skrzynce była wiadomość w języku czeskim

Zgadnij, co to za skrzynka

Nadleśniczego dziwi duże zainteresowanie mediów tą sytuacją. Jednocześnie na stronie Nadleśnictwa Świdnica na Facebooku z odgadywania do czego służy skrzynka zrobiono małą zabawę. Czytamy tam: "W lesie można znaleźć różne przedmioty, w poniedziałek w trakcie inwentaryzacji zwierzyny znaleziony został taki przedmiot. Ktoś wie do czego służy i do kogo może należeć? Dziś go pakujemy i odsyłamy do właściciela- podpowiedź do jednego z państw europejskich i ważnej instytucji:-)". Na prawidłowe odpowiedzi nie trzeba było długo czekać.

W lesie można znaleźć różne przedmioty, w poniedziałek w trakcie inwentaryzacji zwierzyny znaleziony został taki...Posted by Nadleśnictwo Świdnica, Lasy Państwowe on 16 luty 2016

Czytaj także: Ksiądz głoszący nacjonalistyczne hasła przeniesiony z Wrocławia