Lubin. Kobieta zadźgana przez byłego męża! Dariusz K. poszukiwany!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Brutalna zbrodnia w Lubinie, którego mieszkanka została zadźgana przez byłego męża. Dariusz K. zadał kobiecie prawdopodobnie kilka ran kłutych i uciekł

Lubin. Kobieta zadźgana przez byłego męża! Dariusz K. poszukiwany!

2021-05-20 17:42

Brutalna zbrodnia w Lubinie, którego mieszkanka została zadźgana przez byłego męża. Dariusz K. zadał kobiecie prawdopodobnie kilka ran kłutych i uciekł. Poszkodowana zdołała jeszcze wyjść na klatkę, wzywając pomocy. W takim stanie znalazła ją sąsiadka, który zawiadomiła służby ratownicze, ale na pomoc było już za późno. Sąd wydał już postanowienie o tymczasowym aresztowaniu byłego męża mieszkanki Lubina, za którym ma być wysłany list gończy.

Lubin. Kobieta zadźgana przez byłego męża! Dariusz K. poszukiwany!

Jak informuje PAP, mieszkanka Lubina została zadźgana przez byłego męża Dariusza K., który uciekł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany. Do zbrodni doszło w środę rano w jednym z budynków wielorodzinnych na terenie miasta. Kobieta z prawdopodobnie z kilkoma ranami kłutymi wyszła ostatkiem sił na klatkę schodową, wołając o pomoc. Usłyszała ją sąsiadka, który wezwała na miejsce służby ratownicze. Poszkodowana była jeszcze reanimowana przez załogę karetki pogotowia, ale zmarła na miejscu z powodu obrażeń.

Czytaj też: Tragiczny wypadek na obwodnicy Wrocławia! Nie żyje kierowca ciężarówki

Będzie list gończy za byłym mężem mieszkanki Lubina

Jak informuje PAP, wszystko wskazuje, że mieszkankę Lubina zabił jej były mąż Dariusz K. Sąd na wniosek prokuratury postanowił w czwartek o jego tymczasowym aresztowaniu.

- Dzięki temu postanowieniu będzie można za nim wydać list gończy i upublicznić wizerunek podejrzanego. Nastąpi to niezwłocznie, w najbliższym czasie. Dowody zebrane w tej sprawie wskazują, że to właśnie Dariusz K. zadał swej byłej żonie Małgorzacie śmiertelne rany kłute - mówi PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn.

Jak informuje PAP, podejrzany o zabójstwo byłej żony Dariusz K. miał problemy z narkotykami, co było jedną z przyczyn rozstania z mieszkanką Lubina. Mężczyzna chciał wrócić do kobiety, na co ona nie miała już jednak ochoty. Poszukiwany odpowie za zarzut zabójstwa, za który grozi mu nawet kara dożywotniego więzienia.

Czytaj też: 17-latek przeżył HORROR! Zawaliła się na niego stodoła! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Spalili rodzinę, stanęli przed sądem

Podpalił dom z zemsty za odrzucona miłość?