Znęcał się nad żoną. Zakaz zbliżania się do kobiety nic nie dał! Mężczyzna zaatakował policjanta [AUDIO]

2018-06-28 10:48
Mieszkaniec Dolnego Śląska znęcał się nad żoną. Zakaz zbliżania się do kobiety nic nie dał
Autor: niekverlaan/PD/pixabay.com Mieszkaniec Dolnego Śląska znęcał się nad żoną. Zakaz zbliżania się do kobiety nic nie dał

49-latek z Lubina wszczynał awantury kiedy sobie wypił. Szarpał i popychał swoją żonę, groził jej, że ją zabije. Dostał dozór policji, zakazu zbliżania się do żony, a także nakaz opuszczenia lokalu, ale miał to gdzieś.

Pod wpływem alkoholu mężczyzna robił się bardzo agresywny. Nad 54-letnią żoną znęcał się psychicznie i fizycznie. Szarpał ją, popychał, groził, że ją zabije.

- Został wcześniej zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do żony, a także nakaz opuszczenia lokalu. Do żadnego z nich się nie stosował. Lekceważył wszystkie normy społeczne i prawne - wyjaśnia Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

W końcu doszło do wyjątkowo brutalnej awantury. Mężczyzna miał wtedy prawie trzy promile alkoholu w organizmie.

- Naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza. Jego 54 – letnia żona w końcu nie wytrzymała. Złożyła zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez męża - dodaje Sylwia Serafin.

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Posłuchaj wypowiedzi Sylwii Serafin z policji w Lubinie:

Czytaj także: Zaczęły się wakacyjne remonty. Większość linii tramwajowych jeździ inaczej! [ZDJĘCIA, AUDIO]

ZOBACZ TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE