Amstaff odgryzł mężczyźnie kawałek nosa

i

Autor: pixabay.com

Lwówek Śląski: Podszedł do psa uwiązanego przed sklepem. Amstaff odgryzł mu kawałek nosa!

2021-04-22 14:25

25-letni mężczyzna stracił kawałek nosa po tym, jak rzucił się na niego amstaff uwiązany przed jednym ze sklepów w Lwówku Śląskim. Pies był bez kagańca, ale ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna też nie był bez winy – nietrzeźwy sam miał zaczepić psa, a ponadto ukraść ze sklepu alkohol.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w sobotę (17 kwietnia) przed jednym z marketów w Lwówku Śląskim. Z relacji świadków, do których dotarł serwis lwowecki.info wynika, że młody mężczyzn po wyjściu ze sklepów schylił się obok psa, który był przywiązany do stojaka na rowery. W tym momencie amstaff rzucił się na 25-latka i ugryzł go w twarz, odgryzając mu kawałek nosa!

Na miejsce wezwano pogotowie i policję. Pogryziony mężczyzna został przewieziony do szpitala, a policjanci przystąpili do wyjaśniania okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 25-latek był nietrzeźwy, a po wyjściu ze sklepu sam miał zaczepić uwiązanego psa. Jakby tego było mało, mężczyzna miał ukraść ze sklepu alkohol.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Półżywy pies odebrany właścicielom