Funkcjonariusze proszą o kontakt każdego, kto może pomóc odszukać kobietę

i

Autor: dolnoslaska.policja.gov.pl Funkcjonariusze proszą o kontakt każdego, kto może pomóc odszukać kobietę

Martwa dziewczynka w oknie życia. Poznajesz torbę, w której została przyniesiona? [ZDJĘCIA]

2016-03-14 19:09

Policja na nowo prosi o pomoc w poszukiwaniu kobiety, która zostawiła dziecko. Tym razem funkcjonariusze udostępniają fotografie torby, w której był noworodek.

Dziecko ktoś zostawił w oknie życia przy Rydygiera we Wrocławiu 8 marca. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon. Sprawę badają prokuratura i policja.

Przy dziewczynce znaleziono ręcznie napisany list, z którego wynika, że matka dowiedziała się o ciąży w momencie przedwczesnego porodu. Była tam też karteczka z napisem "Martynko, u innych ludzi będzie ci lepiej".

W ocenie policji kobieta może obecnie potrzebować pomocy medycznej lub psychologicznej. Dlatego funkcjonariusze proszą kontakt ją samą oraz każdego, kto może coś wiedzieć na jej temat.

- Zwracamy się również z prośbą o kontakt do osób, które być może posiadają informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości, miejsca pobytu matki dziecka. Ponieważ dziecko zostało przyniesione do Okna Życia w torbie turystycznej koloru czarnego z zielonym obszyciem, prosimy o kontakt również osoby, które rozpoznają torbę - apelują funkcjonariusze.

W tej sprawie można się kontaktować z pracownikami komisariatu Wrocław – Ołbin pod numerem telefonu oficera dyżurnego 713404306 lub dzwonić pod numery alarmowe 997 lub 112.

Dziewczynka trafiła do okna życia tydzień temu

i

Autor: dolnoslaska.policja.gov.pl Dziewczynka trafiła do okna życia tydzień temu

Czytaj także: Przebudowa Zamkowej powoli zmierza ku końcowi. Zobacz postępy prac! [GALERIA ZDJĘĆ]