Martwa kobieta w mieszkaniu, ciało jej syna na klatce schodowej

i

Autor: pixabay.com

Koszmar we Wrocławiu

Martwa kobieta w mieszkaniu, ciało jej syna na klatce schodowej. Makabryczne odkrycie w Rynku

2023-02-28 6:30

Koszmar w kamienicy na wrocławskim Rynku. W piątek, 24 lutego, znaleziono tam dwa ciała. Na jaw wychodzą makabryczne okoliczności śmierci starszej pani i jej syna. Jak doszło do tego dramatu? Zobaczcie poniżej.

Wrocław. Dwa ciała w kamienicy w Rynku

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w piątek, 24 lutego, przed południem. Sąsiedzi znaleźli na klatce schodowej ciało mężczyzny. Na miejsce wezwali służby, ale na pomoc było już za późno. Nie był to jednak koniec koszmaru, bowiem w mieszkaniu martwego 48-latka znaleziono również ciało 84-letniej kobiety.

Przez kilka godzin na miejscu trwały działania śledczych i policyjnych techników, którzy zabezpieczali ślady i zbierali materiały potrzebne do wyjaśnienia makabrycznego zdarzenia. Jednocześnie policja bardzo oszczędnie informowała o zajściu.

Dziś już więcej wiadomo na temat jego strasznych okoliczności. - Najpierw w mieszkaniu syn zamordował matkę, a następnie skoczył przez poręcz na klatce schodowej z wysokości III piętra – powiedziała nam prokurator Anna Placzek-Grzelak, rzecznik wrocławskiej prokuratury.

Na razie prokuratura nie zdradza więcej szczegółów, choćby tych dotyczących okoliczności czy motywów, którymi kierował się 48-latek. - To tajemnice śledztwa – dodaje Anna Placzek-Grzelak.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta zginęła od ciosów ostrym narzędziem, a mężczyzna od obrażeń powstałych w wyniku upadku z dużej wysokości. Więcej na ten temat będzie wiadomo jednak po sekcji zwłok.

Jak się dowiedzieliśmy, do dramatu doszło w normalnej rodzinie, w której wcześniej nie dochodziło do awantur czy innych groźnych sytuacji, które wskazywałyby, że dzieje się w niej coś niepokojącego.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111;
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123;
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212;
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108;
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123;
  • pokonackryzys.pl.

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Mężczyzna w Odrze we Wrocławiu. Akcja służb ratunkowych.

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.