Tajemnicze zaginięcie

Matka z córką wyszły z domu i ślad po nich zaginął. Rodzina odchodzi od zmysłów

2023-03-19 13:37

Policja poszukuje dwóch zaginionych kobiet: 40-letniej Renaty Majchrzak i jej 19-letniej córki – Wiktorii. - Sprawa jest poważna – mówi Weronika Rybka z fundacji „Na Tropie” im. Janusza Szostaka. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Tajemnicze zniknięcie dwóch kobiet. To matka i córka

Kobiety miały wyjść ze swojego mieszkania we Wrocławiu w poniedziałek rano (13 marca). Do tej pory nie dały znaku życia. Zaginięcie zgłosił mąż Renaty. Zniknięcie kobiet jest bardzo tajemnicze i wzbudza coraz większe zainteresowanie w Polsce. W dniu zaginięcia kobiety miały rozmawiać z mężczyzną, szefem przedsiębiorstwa, który zajmuje się handlem pompami ciepła. Jak słyszymy od pracowników fundacji „Na Tropie”, planowały przeprowadzić tam prezentację – kobiety też miały pracować w podobnej branży. W filmie, które umieściły w internecie można wyciągnąć wniosek, że były z nim skonfliktowane.

Tajemnicze zaginięcie matki i córki. Zdjęcia w poniższej galerii

Czy do spotkania doszło? Jeszcze nie wiadomo. - Komórki kobiet są nieaktywne. Wiemy natomiast, że poruszały się białym Ranault Trafic – dodaje Weronika Rybka. Rodzina jest zaniepokojona losem kobiet, a fundacja „Na Tropie” zaznacza, że istnieje zagrożenie „zdrowia i życia”. - Trwają czynności policyjne - mówi nam Wojciech Jabłoński, oficer prasowy wrocławskiej policji.

Obie kobiety mierzą ok. 175 cm i są szczupłej budowy ciała. Jeśli ktoś ma wiedzą, gdzie mogą przebywać, proszony jest o kontakt z policją (47 871 43 58) lub fundacją „Na Tropie” im. Janusza Szostaka pod numerem telefonu: 502 226 215.

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Porwanie 9-letniej dziewczynki. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut uprowadzenia
Listen on Spreaker.