Mężczyzna celował z broni do uczniów pod szkołą? Chwile grozy we Wrocławiu

i

Autor: maps.google.pl/pixabay

Celował z broni do uczniów? Chwile grozy pod szkołą we Wrocławiu

2022-03-31 14:31

Chwile grozy przeżyli w czwartek, 31 marca, uczniowie zespołu szkół przy ulicy Szkockiej we Wrocławiu. W pobliżu szkolnego boiska pojawił się mężczyzna z bronią, który miał mierzyć do dzieci. Trwają jego poszukiwania przez policję.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 31 marca, ok. godz. 13. W sieci pojawiła się relacja jednej z uczennicy. Tak pisała do swojej mamy.

ZOBACZ TEŻ: Potrącił pieszych na chodniku i staranował ogrodzenie. Pijany kierowca szalał we Wrocławiu

"Przyszedł ćpun z bronią na boisko. Nie wiadomo czy prawdziwą czy nie. Ale celował do ludzi” – czytamy. Jak dodała, nauczyciele od razu kazali wszystkim odejść od okien i przejść na główny, szkolny korytarz.

Tragiczny wypadek na DK 25. BMW czołowo zderzyło się z cysterną. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Na miejsce natychmiast wezwano policję, jednak przed przyjazdem funkcjonariuszy zdążył opuścić okolicę. - Dostaliśmy zgłoszenie, że w okolicy szkoły krąży mężczyzna, który spożywa piwo i trzyma przedmiot przypominający broń. Ze zgłoszenia nie wynikało, aby komuś groził. Wysłaliśmy na miejsce funkcjonariuszy, ale mężczyzna oddalił się - powiedział nam nadkomisarz Kamil Rynkiewicz, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu.

Pociąg zmiótł samochód z przejazdu kolejowego. Malutkie dziecko w szpitalu

Jak przyznał rzecznik wrocławskiej policji, cały czas trwają poszukiwania mężczyzny. 

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?