Motocyklista roztrzaskał się na drzewie. Policja dementuje informacje o pościgu

i

Autor: fsHH/pixabay.com; Fleimax/pixabay.com Motocyklista roztrzaskał się na drzewie. Policja dementuje informacje o pościgu

Policja dementuje informacje o pościgu

Motocyklista roztrzaskał się na drzewie. Mimo reanimacji 38-latek zmarł

2022-08-17 15:10

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 16 sierpnia, po południu w miejscowości Gębice pod Strzelinem. Na łuku motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mimo natychmiastowej reanimacji ze strony policjantów, którzy patrolowali okolicę i pojawili się na miejscu, 38-latka nie udało się uratować.

ZOBACZ TEŻ: 37-latek skoczył do wody i nie wypłynął. Tragedia w kamieniołomie pod Sobótką

W mediach społecznościowych pojawiały się informacje, że mężczyzna uciekał przed policjantami, który ruszyli w pościg, gdy ten nie zatrzymał się do kontroli. Rzecznik strzelińskiej policji asp. Łukasz Porębski dementuje te doniesienia.

Tragiczny wypadek na trasie koło Ogorzelca

- Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w trakcie wykonywania czynności służbowych na terenie Gębic najechali na zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty. W toku wykonywanych czynności ustalono, że 38-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, z nieznanego powodu stracił panowanie nad kierowanym motocyklem, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w przydrożny słup – powiedział Łukasz Porębski.

Jak dodał, mimo przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz zadysponowanie na miejsce karetki Zespołu Ratownictwa Medycznego w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Cały czas trwa śledztwo, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

Skoczył do wody i nie wypłynął. Tragedia w kamieniołomie pod Sobótką. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE