Szokujące nagranie!

Nastolatka potrącona, 5-latka przygnieciona do ściany. Groza przy centrum handlowym

2024-02-12 9:34

Straszny wypadek przy centrum handlowym w Strzelinie. Rozpędzone audi wjechało w 17-latkę, a następnie uderzyło w zaparkowaną toyotę, która przygniotła 5-letnią dziewczynkę do ściany. To mogło się skończyć koszmarną tragedią.

Strzelin. Koszmarny wypadek na terenie centrum handlowego

Do zdarzenia, które mogło skończyć się straszliwą tragedią, doszło w miniony piątek, 9 lutego, na terenie jednego z centrów handlowych przy ul. Dzierżoniowskiej w Strzelinie. Całe zajście nagrał monitoring, a lokalna policja zdecydowała się upublicznić nagranie ku przestrodze.

Na filmie widzimy jak rozpędzony samochód wjeżdża na teren przy centrum, a jedna z kobiet ucieka na widok zagrożenia. Niestety, przechodząca nastolatka nie miała szans. - Kierowca audi najpierw uderzył w 17-letnią kobietę, a później w zaparkowaną toyotę – mówi asp. szt. Piotr Sołtysiak z policji w Strzelinie.

To nie koniec groźnego zdarzenia. Toyota, w którą wjechało audi przesunęła się tak nieszczęśliwie, że przycisnęła do ściany pawilonu 5-letnią dziewczynkę.

Ten wypadek mógł skończyć się straszną tragedią, na szczęście nie doszło do najgorszego. - Poszkodowane 17- i 5-latka zostały przetransportowane do szpitali celem udzielenia niezbędnej pomocy medycznej, jeszcze tego samego dnia wróciły do domu – dodaje asp. szt. Piotr Sołtysiak.

Kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, został również skierowany na badania lekarskie, które mają sprawdzić, czy posiada predyspozycje do kierowania samochodem.

Rozpędzone audi wjechało w 17-latkę i 5-letnią dziewczynkę. Groza pod centrum handlowym