Zemsta w Pietrzykowicach. Oblał drzwi białą farbą

i

Autor: bidvine/pixabay

Nie pogodził się z rozstaniem. To co zrobił byłej partnerce szokuje

2021-09-08 12:37

36-letni wrocławianin będzie miał teraz spore kłopoty. Wszystko przez to, że nie pogodził się z rozstaniem z partnerką. Postanowił się zemścić, a to co zrobił może szokować.

Policjanci zostali wezwani do miejscowości Pietrzykowice pod Wrocławiem (gmina Kąty Wrocławskie), gdzie awanturował się 36-letni mężczyzna. Okazało się, że to wrocławianin, który rozgoryczony rozstaniem z partnerką postanowił się zemścić. Jako cel obrał… drzwi do trzech mieszkań w budynku wielorodzinnym, w którym mieszkała kobieta. - Powiedziała ona funkcjonariuszom, że za tym działaniem stoi jej były partner. Z jej relacji wynikało, że mężczyzna nie radzi sobie z rozstaniem i dlatego też posunął się do takiego czynu - relacjonuje sierż. sztab. Paweł Noga z wrocławskiej policji.

Potężny pożar na Swojczyckiej we Wrocławiu

Zaatakował byłą partnerkę 

Na tym jednak nie koniec. Policjanci szybko namierzyli 36-latka, który widząc byłą partnerkę zaatakował ją na oczach mundurowych. Na szczęście funkcjonariusze w porę pokrzyżowali zamiary mężczyzny, a na jego rękach znalazły się kajdanki. Okazało się, że napastnik był pijany - badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile w organizmie.

36-latek opuścił Pietrzykowice wraz z policjantami, a resztę dnia spędził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Grozi mu teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Makabryczne znalezisko we Wrocławiu. Ludzkie szczątki w wykopie przy torowisku. Zobacz galerię poniżej. 

QUIZ. Takie błędy popełnia wielu Polaków. Też jesteś wśród nich?

Pytanie 1 z 15
Wskaż poprawne stwierdzenie:
Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?