Nowe połączenia lotnicze z Wrocławia. W wakacje polecimy na Kos i do Barcelony

Nowe połączenia lotnicze z Wrocławia
Autor: Port Lotniczy Wrocław

Dwa nowe połączenia lotnicze z Wrocławia wprowadziły Polskie Linie Lotnicze LOT w ramach akcji „Lot na wakacje”. Od czerwca ze stolicy Dolnego Śląska polecimy na grecką wyspę Kos i do Barcelony. Bilety na wakacyjne loty są już dostępne w sprzedaży.

Letni rozkład Portu Lotniczego Wrocław wzbogacił się o dwa nowe, atrakcyjne kierunki. Od czerwca samoloty PLL LOT będą kursować z Wrocławia na grecką wyspę Kos i do Barcelony. Nowe kierunki zostały wprowadzone w ramach akcji „Lot na wakacje”.

Samoloty pomiędzy Wrocławiem a wyspą Kos będą kursować w każdą niedzielę w okresie od 20 czerwca do 3 października. Lot potrwa 2 godziny i 50 minut. Wylot z Wrocławia zaplanowany jest na godz. 13.30, a lądowanie na wyspie Kos o godz. 17.20 czasu lokalnego. Z wyspy Kos samolot będzie startował o godz. 18.20 czasu lokalnego, a we Wrocławiu wyląduje o godz. 20.15.

Połączenie na trasie Wrocław – Barcelona (lotnisko Barcelona-El Prat) będzie realizowane w każdą sobotę w okresie od 19 czerwca do 2 października. Do Barcelony dolecimy w 2 godziny i 45 minut. Wylot z Wrocławia zaplanowany jest na godz. 15.10, a lądowanie na lotnisku El Prat w Barcelonie o godz. 17.55. Z Barcelony samolot wyleci o godz. 11.30, a o godz. 14.10 wyląduje w stolicy Dolnego Śląska.

- Ubiegłoroczna oferta wakacyjnych lotów PLL LOT z Wrocławia została bardzo dobrze przyjęta i wierzymy, że podobnie będzie w tym roku. Wszyscy jesteśmy spragnieni wakacji, więc każda dodatkowa możliwość jest bardziej niż mile widziana - mówi Cezary Pacamaj, wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław.

Letni rozkład lotów wrocławskiego lotniska składa się z ponad 50 kierunków oferowanych przez tanie linie lotnicze, kilku połączeń sieciowych oraz połączeń czarterowych oferowanych przez biura podróży. W wakacje będzie można polecieć z Wrocławia m.in. do Hiszpanii, Grecji, Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Turcji, a także na Zanzibar i Islandię.

- Coraz szybsze tempo szczepień w Europie oraz stopniowe luzowanie obostrzeń przez kraje europejskie pozwala nam na ostrożny optymizm w perspektywie najbliższych miesięcy - mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych PLL LOT. - Dlatego we współpracy z biurami podróży planujemy kształt naszej siatki połączeń, uzupełniając ją o kolejne, nieobsługiwane dotąd kurorty.

Wrocławskie fontanny znów działają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE