Nowe połączenie lotnicze z Wrocławia

i

Autor: Port Lotniczy Wrocław

Nowe połączenie lotnicze z Wrocławia. Ryanair ogłosił nowy kierunek

2021-03-17 12:50

W rozkładzie lotów z Portu Lotniczego Wrocław pojawi się wkrótce nowe połączenie. Od lipca będziemy mogli polecieć samolotem do Olsztyna. Bezpośrednie połączenie ze stolicą Warmii i Mazur uruchamia tania linia lotnicza Ryanair. Można już rezerwować bilety w promocyjnej cenie.

Ryanair ogłosił uruchomienie nowego połączenia lotniczego z Wrocławia. Od lipca samoloty taniego przewoźnika będą kursować dwa razy w tygodniu pomiędzy Wrocławiem a Olsztynem. Pierwszy lot został zaplanowany na 2 lipca.

Loty będą odbywać się w poniedziałki i piątki. W piątek samolot z Wrocławia wystartuje o godz. 17:35, a wylot z Olsztyna zaplanowano na godz. 19:05. W poniedziałek wylot z Wrocławia odbędzie się o godz. 13:30, a z Olsztyna o godz. 15:00 Podróż w jedną stronę zajmie zaledwie godzinę i pięć minut. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się w promocji od 132 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać w systemie sprzedaży online przewoźnika do niedzieli, 21 marca.

- Jest się z czego cieszyć, ponieważ zyskujemy bezpieczne, szybkie i wygodne połączenie z jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów w kraju. Warmia i Mazury to świetne miejsce na dłuższe wakacje lub kilkudniowy wypad na łono natury - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - W ofercie przewoźnika jest już Gdańsk, a zatem osoby planujące tegoroczny urlop w Polsce mogą teraz wybierać pomiędzy morzem a jeziorami.

Połączenie z Olsztynem to nie jedyna nowość jaka pojawi się w letnim rozkładzie, który na wrocławskim lotnisku zacznie obowiązywać 28 marca. Znajdą się w nim dwa inne połączenia, niedawno ogłoszone przez przewoźników: Split w Chorwacji (Ryanair) i Burgas w Bułgarii (Wizz Air). Poza tym w planach tanich linii lotniczych na wiosnę i lato są takie kierunki, jak Alicante, Malaga, Teneryfa, Girona pod Barceloną, Faro, Palermo, Neapol, Kreta, Larnaka, Bari, Londyn, Oslo, Kijów i Zadar. Rozkład uzupełnią połączenia od przewoźników sieciowych oraz kierunki czarterowe.

Sky Tower idzie pod młotek