Obrazki jak z horroru! Tak wygląda opuszczona część szpitala we Wrocławiu! [ZDJĘCIA]

2020-01-23 11:45

Opuszczone szpitale wielu z nas kojarzą się ze scenerią rodem z horrorów. Placówka, której wnętrze wam prezentujemy, zdecydowanie spodobałaby się filmowcom. Zniszczone ściany, porzucony sprzęt i ciemność - odważylibyście się tam wejść?

Na mapie Wrocławia nie brakuje opuszczonych miejsc. Jednak większość z nich to dawne fabryki, zniszczone kamienice i nieczynne pawilony handlowe. Szpitali i dawnych placówek leczniczych na tej liście jest niewiele.

W samym centrum Wrocławia znajduje się jednak częściowo opuszczony, kilkupiętrowy szpital. Ostatni pacjenci opuścili jego mury 15 lat temu. Szpital został zamknięty, ale ślady po jego działalności wciąż są widoczne. Stare łóżka, wózki inwalidzkie, urządzenia - część sprzętu pozostała. Zniszczone ściany i panująca w środku ciemność mogą przyprawić o gęsią skórkę.

Zdjęcia z wnętrza nieczynnego szpitala udostępnił na Forgotten Polska Urbex. Na jego stronie znajdziecie relacje z wizyt w innych opuszczonych miejscach.

Czytaj także: Dwie duże inwestycje na Politechnice Wrocławskiej. Kampus częściowo przeniesie się na Na Grobli [GALERIA, AUDIO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE