Pies zaatakował półtoraroczną dziewczynkę. Koszmar w Jeleniej Górze

i

Autor: pixabay.com Pies zaatakował półtoraroczną dziewczynkę. Koszmar w Jeleniej Górze/zdjęcie ilustracyjne

Dziecko trafiło do szpitala

Pies zaatakował półtoraroczną dziewczynkę, znał ją od urodzenia. Koszmar w Jeleniej Górze

2022-10-06 13:27

Koszmarne zdarzenie w Jeleniej Górze. Mieszaniec owczarka niemieckiego zaatakował półtoraroczną dziewczynkę, z którą żył w jednym mieszkaniu. Dziecko trafiło do szpitala z ranami kąsanymi głowy, szyi i rączek, a pies na obserwację. Dlaczego doszło do tragedii?

Pies zaatakował dziewczynkę w Jeleniej Górze 

Do dramatycznego zdarzenia doszło w środę, 5 października, w jednym z mieszkań przy ul. Wzgórze Grota-Roweckiego w Jeleniej Górze. Gdy młoda kobieta wróciła rano do mieszkania ze swoją półtoraroczną córeczką, na dziewczynkę rzucił się pies. - Ze wstępnych ustaleń wynika, ze półtoraroczna dziewczynka została pogryziona przez swojego psa w mieszkaniu. Pies to 2-letni mieszaniec owczarka niemieckiego, który w tej rodzinie jest od szczeniaka. Zwierzę zaatakowało dziewczynkę, kiedy matka wraz z córeczką wróciły do domu, matka była trzeźwa – powiedziała nam mł. asp. Beata Sosulska-Baran z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Gdy matce udało się odciągnąć czworonoga, natychmiast wezwała karetkę. Dziecko, między innymi z urazami główki, szyi i rączek, trafiło do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nie wiadomo dlaczego pies rzucił się na dziewczynkę, którą znał od urodzenia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w przeszłości miało dojść jednak już do jednego incydentu, na szczęście, nie tak drastycznego.

Okoliczności zdarzenia bada jeleniogórska policja. Pies trafił na obserwację.

Strach na Brochowie. Mieszkańcy boją się agresywnych psów.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE