Kamienna Góra nastolatka spadła ze skały

i

Autor: 13smok/pixabay

Pijana 13-latka spadła w przepaść w Kamiennej Górze. Nie uwierzysz, co ją uratowało

2021-09-24 13:57

13-latka spadła ze skały w około 10-metrową przepaść. Trafiła do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okazało się, że nastolatka była pijana.

Do dramatycznych wydarzeń doszło wieczorem w czwartek, 23 września, przy ulicy Księcia Bolka I w Kamiennej Górze. 13-letnia dziewczyna spadła ze skały w około 10-metrową przepaść. Szczęście w nieszczęściu, nastolatka wylądowała na zgromadzonych pod skarpą elementach metalowego ogrodzenia. Prawdopodobnie to uratowało jej życie, a przynajmniej uchroniło przed poważnymi obrażeniami. Dziewczynie bowiem nie stało się nic strasznego. Jak informuje TVN 24, skończyło się na otarciach i stłuczeniach, choć ratownicy, którzy przybyli na miejsce wypadku, podejrzewali jeszcze uraz nogi. Ostatecznie nastolatka jeszcze tego samego dnia opuściła szpital w Jeleniej Górze pod opieką mamy.

Raport z Anteny 24.09

Ponad promil alkoholu w organizmie

Na tym jednak nie koniec kłopotów 13-latki. Okazało się bowiem, że była ona pijana. Jak informuje TVN 24, wydmuchała nieco ponad promil alkoholu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do Kamiennej Góry przyjechała z Lubawki w odwiedziny do koleżanki. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, m.in. z kim dziewczyna piła alkohol. Nie obejdzie się również bez wniosku do sądu rodzinnego.

ZOBACZ TEŻ: Świdnica. Brutalne morderstwo 10-letniej Kristiny. Ruszył proces Jakuba A. GALERIA PONIŻEJ.

Sonda
Czy nadużywanie alkoholu to duży problem w Polsce?

QUIZ. Starówki w polskich miastach. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 15
Pierwsze zdjęcie na rozgrzewkę. Widzimy na nim starówkę
Wrocław Rynek Starówka