Pijana 13-latka spadła w przepaść w Kamiennej Górze. Nie uwierzysz, co ją uratowało

2021-09-24 13:57
Kamienna Góra nastolatka spadła ze skały
Autor: 13smok/pixabay

13-latka spadła ze skały w około 10-metrową przepaść. Trafiła do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okazało się, że nastolatka była pijana.

Do dramatycznych wydarzeń doszło wieczorem w czwartek, 23 września, przy ulicy Księcia Bolka I w Kamiennej Górze. 13-letnia dziewczyna spadła ze skały w około 10-metrową przepaść. Szczęście w nieszczęściu, nastolatka wylądowała na zgromadzonych pod skarpą elementach metalowego ogrodzenia. Prawdopodobnie to uratowało jej życie, a przynajmniej uchroniło przed poważnymi obrażeniami. Dziewczynie bowiem nie stało się nic strasznego. Jak informuje TVN 24, skończyło się na otarciach i stłuczeniach, choć ratownicy, którzy przybyli na miejsce wypadku, podejrzewali jeszcze uraz nogi. Ostatecznie nastolatka jeszcze tego samego dnia opuściła szpital w Jeleniej Górze pod opieką mamy.

Raport z Anteny 24.09

Ponad promil alkoholu w organizmie

Na tym jednak nie koniec kłopotów 13-latki. Okazało się bowiem, że była ona pijana. Jak informuje TVN 24, wydmuchała nieco ponad promil alkoholu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do Kamiennej Góry przyjechała z Lubawki w odwiedziny do koleżanki. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, m.in. z kim dziewczyna piła alkohol. Nie obejdzie się również bez wniosku do sądu rodzinnego.

ZOBACZ TEŻ: Świdnica. Brutalne morderstwo 10-letniej Kristiny. Ruszył proces Jakuba A. GALERIA PONIŻEJ.

Sonda
Czy nadużywanie alkoholu to duży problem w Polsce?

QUIZ. Starówki w polskich miastach. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 15
Pierwsze zdjęcie na rozgrzewkę. Widzimy na nim starówkę
Wrocław Rynek Starówka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE