Pijany kierowca rozbił się na drzewie

i

Autor: mat. policji Pijany kierowca rozbił się na drzewie

Dolny Śląsk

Pijany kierowca rozbił się na drzewie. Pięć osób rannych, w tym troje dzieci!

2022-07-25 19:22

5 osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w Łężycach na Dolnym Śląsku. Kierowany przez 39-letniego mężczyznę samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Oprócz kierowcy w aucie podróżowała kobieta i troje dzieci w wieku od 3 do 16 lat. Wszyscy trafili do szpitala. Jak się okazało, 39-latek był kompletnie pijany.

Pijany kierowca sprawcą kolejnego wypadku. W piątek (22 lipca) za kierownicę osobowego seata wsiadł 39-latek, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Co więcej, w takim stanie przewoził 39-letnią kobietę i trójkę dzieci w wieku od 3 do 16 lat. Rodzinna wyprawa omal nie zakończyła się tragicznie. W miejscowości Łężyce (powiat kłodzki) pijany 39-latek prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad samochodem - seat wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

ZOBACZ TEŻ: Wóz straży pożarnej staranował osobowe volvo. Koszmarny wypadek w Lubinie [WIDEO]

- Do szpitala trafiły wszystkie osoby podróżujące seatem: 39-letni kierowca, 39-letnia kobieta oraz troje dzieci w wieku 3, 13 i 16 lat. W związku z odniesionymi obrażeniami konieczna było ich dalsza hospitalizacja - poinformowała podinsp. Daria Sługocka-Kapecka z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Pijany kierowca rozbił się na drzewie

i

Autor: mat. policji Kierowca seata miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu

Badanie alkomatem wykazało, że 39-letni kierowca seata miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna próbował przekonać policjantów, że dzień wcześniej wieczorem wypił tylko 3 lampki wina. Po wyjściu ze szpitala nieodpowiedzialny 39-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego i narażenie pasażerów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?
Bydgoszcz: Przechodził w miejscu niedozwolonym i jeszcze się zatrzymał