Wóz straży pożarnej staranował w Lubinie osobowe volvo

i

Autor: Miasto Lubin Wóz straży pożarnej staranował w Lubinie osobowe volvo

Lubin

Wóz straży pożarnej staranował osobowe volvo. Koszmarny wypadek w Lubinie [WIDEO]

2022-07-25 16:00

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w niedzielę (24 lipca) w Lubinie. Na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego i Zielonogórskiej jadący na sygnale wóz straży pożarnej dosłownie staranował osobowe volvo. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę (24 lipca) po godz. 12 na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego i Zielonogórskiej w Lubinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwa wozy straży pożarnej jechały na sygnale do wypadku. Jak poinformował serwis 112Polkowice, jadący ul. Paderewskiego strażacy prawdopodobnie wjechali na skrzyżowaniu na czerwonym świetle i zderzyli się z jadącym ul. Zielonogórską osobowym volvo. Siła uderzenia była tak duża, że wóz strażacki przewrócił się na bok. Bardzo mocno zniszczone zostało też volvo.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu:

Poszkodowanym pierwszej pomocy udzielili strażacy z drugiego pojazdu. Na miejsce przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wypadku ranni zostali kierowcy obu biorących udział w zderzeniu pojazdów. Obaj trafili do szpitala.

ZOBACZ TEŻ: Ładunek spadł z ciężarówki i zrobił dziurę w ziemi! [Zdjęcia]

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Bydgoszcz: Przechodził w miejscu niedozwolonym i jeszcze się zatrzymał