Piłkarska drużyna kobiet Śląska Wrocław ma nowego sponsora głównego

2020-07-03 22:42 mar
Piłkarska drużyna kobiet Śląska Wrocław ma nowego sponsora głównego
Autor: Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Firma Chemeko-System została sponsorem głównym kobiecej drużyny piłki nożnej Śląska Wrocław. Umowa obowiązywać będzie przez cały sezon 2020/21.

Występujące w Ekstralidze Kobiet piłkarki Śląska Wrocław w sezonie 2020/21 będę miały na koszulkach logo nowego sponsora. Sponsorem głównym kobiecej drużyny WKS została firma Chemeko-System, dotychczasowy najemca lóż VIP na Stadionie Wrocław.

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- W maju utworzyliśmy sekcję piłki nożnej kobiet w Śląsku Wrocław, rozpoczynając tym samym nowy rozdział w historii klubu - mówi Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że niespełna dwa miesiące później, jeszcze przed pierwszym oficjalnym meczem, możemy podzielić się wiadomością o pozyskaniu sponsora głównego dla naszej ekstraligowej drużyny. Cieszymy się, że tak uznana firma jak Chemeko-System dostrzegła potencjał w kobiecym futbolu i zdecydowała się wspierać nas od samego początku.

Na mocy porozumienia logotyp Chemeko-System umieszczony zostanie w centralnej części koszulek kobiecej drużyny Śląska. Reklamy firmy pojawią się także na stadionie podczas domowych meczów w Ekstralidze oraz w materiałach promocyjnych żeńskiej sekcji WKS-u. Umowa obowiązywać będzie przez cały sezon 2020/21.

- Chemeko-System od lat wspiera wrocławski sport. W tym roku nawiązaliśmy współpracę ze Śląskiem Wrocław i rozpoczęliśmy prezentację naszej firmy na Stadionie Wrocław podczas meczów PKO Ekstraklasy. Tym bardziej cieszymy się, że tę współpracę udało się rozszerzyć i będziemy wspierać teraz jako sponsor główny sekcję piłki nożnej kobiet - mówi Roman Jagiełło, prezes zarządu spółki Chemeko-System.

Śląsk Wrocław jest jedynym klubem piłkarskim w Polsce posiadającym drużyny męskie i żeńskie w najwyższych klasach rozgrywkowych.