Piotrowice Świdnickie: Pociąg ZABIŁ rowerzystę. MAKABRYCZNA śmierć 24-latka [ZDJĘCIA]

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin

Piotrowice Świdnickie: Pociąg ZABIŁ rowerzystę. MAKABRYCZNA śmierć 24-latka [ZDJĘCIA]

2021-01-10 17:14

Makabryczna śmierć 24-letniego mężczyzny w Piotrowicach Świdnickich na Dolnym Śląsku. W niedzielę pociąg zabił rowerzystę na przejeździe kolejowym. Jak i dlaczego doszło do tej tragedii? Czy młody rowerzysta zignorował opuszczone zapory i sygnały świetlne? Zobacz zdjęcia z miejsca wypadku w Piotrowicach Świdnickich.

Tragiczny wypadek w Piotrowicach Świdnickich na Dolnym Śląsku. Pociąg zabił rowerzystę. Młody cyklista wjechał prosto pod rozpędzoną maszynę, ignorując rogatki, światła i przepisy?! Okoliczności makabrycznej śmierci 24-latka bada prokuratura.

Zobacz też: Legnica. CIĘŻKO RANIŁ 7-latkę na przejściu, a później podpalił auto! [ZDJĘCIA]

Do tragedii doszło na przejeździe kolejowym z udziałem pociągu relacji Poznań-Szklarska Poręba. Zobacz zdjęcia z miejsca tej makabrycznej tragedii wykonane przez strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworzynie Śląskiej.

Do tragedii w Piotrowicach Świdnickich doszło w niedzielę, ok. godz. 10.00. Wstępne ustalenia służb wskazują na to, że 24-letni mężczyzna wjechał wprost pod pociąg. Rowerzysta musiał zignorować opuszczone półrogatki oraz sygnały świetlne – nie mówiąc już o przepisach ruchu drogowego i zasadach bezpieczeństwa w rejonie przejazdów kolejowych.

Zobacz też: Otworzyli DYSKOTEKI we Wrocławiu, przyszedł TŁUM! Ale była też policja

Na miejscu tragedii przez kilka godzin pracowały służby ratunkowe oraz biegli, śledczy i technicy, których opinie pozwolą wyjaśnić okoliczności dramatycznego wypadku. Ruch kolejowy na tym odcinku przywrócono po godz. 12.00. Pasażerowie z pociągu do Szklarskiej Poręby musieli skorzystać z komunikacji zastępczej, pojawiły się też opóźnienia w kursowaniu innych składów.

Super Raport 08.01 (Goście: Bolesław Piecha - PiS oraz dr Tomasz Płudowski - amerykanista, Collegium Civitas)

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE