Pirat drogowy na A4! Zajeżdżał drogę, wyprzedzał pasem awaryjnym, groził widelcem i… rzucał bananami!

i

Autor: YOUTUBE, SHUTTERSTOCK Pirat drogowy na A4! Zajeżdżał drogę, wyprzedzał pasem awaryjnym, groził widelcem i… rzucał bananami!

CO MU STRZELIŁO DO GŁOWY?!

Pirat drogowy na A4! Zajeżdżał drogę, wyprzedzał pasem awaryjnym, groził widelcem i… rzucał bananami! [WIDEO]

2023-04-29 9:42

Na drogach mogą nas spotkać różne sytuacje. Pijani kierowcy to już codzienność i pomimo licznych akcji, apeli, nadal znajduje się garstka nieodpowiedzialnych ludzi, którzy wsiadają za kółko po procentach. Jednak to, co wyczyniał ten kierowca, przechodzi ludzkie pojęcie! Mężczyzna groził drugiemu kierowcy widelcem i rzucał w niego… bananami. A to wszystko działo się na autostradzie A4 przy prędkości ponad 100 km/h!

Wrocław. Pirat drogowy rzucał w kierunku samochodów bananami!

W piątek, 28 kwietnia, w sieci pojawiło się szokujące nagranie jednego z kierowców poruszającego się autostradą A4 z Opola w kierunku Wrocławia. – Jadący za mną samochód próbował wielokrotnie wyprzedzić mnie prawy pasem. Gestykulował ciągle coś, groził mi widelcem. Po kilkunastu nieudanych próbach postanowił wyprzedzić pasem awaryjnym – opisuje sytuację autor nagrania.

Jednak… to nie wszystko, bo akcja tak naprawdę dopiero się rozkręcała. W pewnym momencie pirat drogowy zjechał drogę kierującemu i zaczął rzucać w jego auto bananami! – Pozdrowił mnie środkowym palcem. Ogólnie facet zachowywał się, jak byłby pod wpływem jakiś środków – dodaje autor.

Sytuacja zakończyła się szybkim telefonem na numer alarmowy i reakcją policjantów. Agresor drogowy został zatrzymany, wylegitymowany. Na początku funkcjonariusze nie chcieli wlepić mu żadnego mandatu, jednak protest „poszkodowanego” poskutkował.

Jak twierdził policjant wypisali mu mandat na 1050 złotych – czytamy dalej w opisie filmu wrzuconego na kanał „Bandyta z kamerką”.

Szczerze wątpię, że kierowca został ukarany, bo od samego początku policjanci nie mieli ochoty wymierzać mu kary. Nie przeprowadzili też badań na zawartość narkotyków a według mojej opinii kierowca ten nie był normalny. Groził mi w obecności policjantów, mówił, że spotkamy się na następnym parkingu i pogadamy inaczej – podsumowuje kierowca.

Cała nagranie możecie zobaczyć tutaj:

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?