Najciekawsze oferty

Możesz kupić całą przychodnię, albo wielkie mieszkanie za grosze! PKP wyprzedaje majątek [ZDJĘCIA, CENY]

2022-12-14 11:19

Mieszkania, a nawet całe budynki, działki, lokale użytkowe czy... wieże ciśnień - wszystko to można kupić od Polskich Kolei Państwowych. PKP cyklicznie wystawiają na sprzedaż swoje nieruchomości. Sprawdziliśmy, jakie są najnowsze i najatrakcyjniejsze oferty we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Można kupić nie tylko cały budynek przychodni, ale też niezwykle atrakcyjne działki. Szczegóły zobaczcie w naszej galerii.

PKP wyprzedaje nieruchomości. Przychodnia, mieszkania i działki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku 

Szukasz działki, mieszkania, całego budynku, a może lokalu użytkowego we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku? Wiele nieruchomości – najróżniejszego typu – można kupić od Polskich Kolei Państwowych. PKP systematycznie wystawia je na sprzedaż. Nie brakuje ofert bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, a także cenach. Warto jednak wcześniej zapoznać się ze szczegółami na stronie PKP. Stan niektórych budynków czy lokali pozostawia wiele do życzenia i wymaga – często gruntownych – remontów. 

Przyjrzeliśmy się ogłoszeniom z Wrocławia i Dolnego Śląska. Oto najnowsze i najciekawsze nieruchomości, które można kupić od PKP.

Są wśród nich mieszkania we Wrocławiu za prawie pół miliona, a także lokale w mniejszych miejscowościach za kilkadziesiąt tysięcy. W Świdnicy można kupić cały, kilkukondygnacyjny budynek z XIX wieku za ponad 2,7 mln zł. Z kolei atrakcyjna działa w centrum Wrocławia to koszt ponad 15 mln zł. Tymczasem w Żmigrodzie i kamiennej Górze można kupić… wieże ciśnień.

Zobaczcie szczegóły w naszej galerii.

Cenne znalezisko we wrocławskim ZOO