Zobaczcie galerię zdjęć

Polska złota jesień we Wrocławiu. Nawet 25 stopni! Jak długo będzie taka pogoda?

2022-10-17 10:14

Polska złota jesień w pełni. Ładna pogoda utrzymuje się we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku już od kilku dni. W poniedziałek, 17 października, będzie nawet 25 stopni. Jak długo będzie taka ładna pogoda w regionie?

Polska złota jesień 

Polska złota jesień we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku w pełni. Ładna pogoda, i wysokie temperatury jak na październik, utrzymują się od kilku dni (poza lekkim pogorszeniem w minioną sobotę). Apogeum pięknej pogody przypadnie na poniedziałek, 17 października, kiedy synoptycy przewidują nawet 25 stopni C.

Jaka aura czeka nas w kolejnych dniach? Niestety, wszystko wskazuje na to, że polska złota jesień przejdzie wkrótce w „zwykłą jesień”. We wtorek, 18 października, będzie jeszcze dość ciepło, bo temperatura maksymalna może wynieść 22 stopnie C. Z czasem jednak będzie coraz więcej chmur. W środę, 19 października, będzie już znacznie chłodniej i prawie bez słońca. Temperatura osiągnie zaledwie 12 stopni, wieczorem można spodziewać się opadów deszczu.

Zanim jednak nastąpi załamanie pogody, korzystajmy z pięknej aury. Zobaczcie również naszą galerią zdjęć z polską, złotą jesienią we Wrocławiu? Macie swoje zdjęcia? Wyślijcie je na adres miasta@grupazpr.pl z dopiskiem „jesień”.

Złota polska jesień we Wrocławiu. Niezwykłe widoki.